EDS Trade s.r.o.

Jungmannova 299/2
Pod Cvilínem
794 01  Krnov

IČO: 03832210
DIČ: CZ03832210

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u
Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 61455.

Vedení společnosti

Andreas Tavandzis
jednatel
+420 723 050 108
tavandzis@edstrade.cz

Marek Witassek
jednatel a ředitel společnosti
+420 607 023 972
witassek@edstrade.cz

Jan Šarman
provozně-technický náměstek
+420 702 153 841
sarman@edstrade.cz

Sekretariát

Bc. Marta Vaňková
asistentka
+420 725 522 063
info@edstrade.cz

Výrobní oddělení

Michal Vysloužil
technický ředitel
+420 601 159 070
vyslouzil@edstrade.cz

Ing. Jiří Francek
výrobní ředitel
+420 606 078 066
francek@edstrade.cz

Ing. Aleš Folvarčný
stavbyvedoucí
+420 720 959 562
folvarcny@edstrade.cz

Josef Gašparik
stavbyvedoucí
+420 601 698 441
gasparik@edstrade.cz

Tomáš Lysík
stavbyvedoucí
+420 720 956 318
lysik@edstrade.cz

Jaroslav Siuda
stavbyvedoucí
+420 605 290 649
siuda@edstrade.cz

Radim Stejskal
stavbyvedoucí
+420 724 864 461
stejskal@edstrade.cz

Josef Svedoník
stavbyvedoucí
+420 720 052 563
svedonik@edstrade.cz

Obchodní oddělení, nákup, prodej

Ing. Vladimír Res
obchodní ředitel
+420 724 783 202
res@edstrade.cz

Ing. Michal Včelný
vedoucí obchodního oddělení
+420 601 159 069
obchod@edstrade.cz

Pavlína Čandasová
příprava, rozpočty
+420 724 783 200
candasova@edstrade.cz

Jan Galvas
příprava, rozpočty
+420 702 193 476
zakazky@edstrade.cz

Albert Minol
příprava, rozpočty
+420 607 254 006
rozpocty@edstrade.cz

Ekonomické oddělení

Andrea Dubová
ekonomické oddělení
+420 606 078 043
uctarna@edstrade.cz

Jana Nedělová
hospodářka
+420 607 089 130
nedelova@edstrade.cz

Ester Benešová
mzdová účetní
+420 702 244 153
benesova@edstrade.cz

Správa budov a vozového parku

Roman Boček
vedoucí skladu a mechanizace
+420 607 017 848
sklad@edstrade.cz